Jednoduchá a rýchla príprava polevy
.
Ľahká a rýchla príprava polevy s hladkým a lesklým povrchom. Výrazná punčová chuť dokonale dochutí vaše zákusky. S touto polevou pripravíte punčové rezy ako od cukrárky. Vystačí na pokrytie torty o priemere 26 cm; príprava je jednoduchá a rýchla. Použitie: Obsah vrecka vysypeme do misky. Pridáme 2 polievkové lyžice vody alebo mlieka, ak chceme hustejšiu a pevnejšiu polevu. Pre jemnejšiu a ľahšie roztierateľnú polevu pridáme 3 polievkové lyžice vody alebo mlieka. Hotovou polevou potrieme pripravený zákusok alebo tortu. Polevu natierame priamo na korpus, nie na džem alebo plnku (poleva by neztuhla). Zloženie: cukor, modifikovaný zemiakový škrob, kyselina (kyselina citrónová), aróma, koncentrát z čistej červenej repy. Môže obsahovať stopy mlieka a pšenice/ovocia. Nutričné hodnoty na 100 g: energia 1293 kJ/303 kcal, tuky 0 g (z toho nasýtené 0 g), sacharidy 75 g (z toho cukry 71 g), bielkoviny 0 g, soľ 0 g
Balenie obsahuje: 100 g
cukor, modifikovaný zemiakový škrob, kyselina (kyselina citrónová), aróma, koncentrát z červenej repy
| Alergény | mlieko, orechy |
| Energetická hodnota kJ | 1293 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 309 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 75 g |
| - z toho cukry | 71 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Nemecko
| Farba | ružová |
| Kategória: | Fondánová, poleva Dip and Drip |
| Výrobca | Dr. Oetker |
| EAN | 8584002002412 |
| Kód produktu | DR-DO0050 |